Don’t _miss

Wire Festival

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam blandit hendrerit faucibus turpis dui.

<We_can_help/>

What are you looking for?

A

Abbas Nabila – ST12

Adamska Weronika – ST23

Al Dabaghy Camille – ST18

Alahyane Said – ST15

Albaret Mélanie –  ST21

Altunkbulak Aylin – ST31

Amahata Kiabega Lionel – ST15

Amiot Hervé – ST16 ST21

Andreetta Sophie – ST8

Ansoms Elena

Archat Stéphanie – ST11

Arrignon Mehdi – ST5 ST29 ST33

Assegnue Ateme Paul Martial – ST27

Assiene Bissossoli Prisca Hélène – ST28

B

Babin Valérie – ST28

Bahers Jean-Baptiste – ST4

Baran Kaya, Ugur – ST21

Barre Sophie

Bartel Anja – ST8

Bassi Marie – ST33

Baudry Pierre – ST6 ST20 ST21

Baudy Alice – ST16

Bayramzadeh Kamal – ST21

Beaulieu Laure – ST 11

Bellon Anne

Ben Mami, Riadh Amine – ST18

Berthoud, Jérôme – ST10

Beurois Thomas – ST4

Biancanneau Romain – Coordinateur ST4 ST5

Birantamije Gerard

Bonnamy Celeste

Bonvin Audrey – ST 17

Borriello Arthur

Boula Jean-Claude – ST27

Boriello Arthur – Coordinateur ST7

Boutinot Laurence – ST1

Boutros Magda – Coordinatrice ST 23

Brack Nathalie – ST5 ST22

Brogna, Valentina – ST18

Buchet, Antoine – ST28

Buduchev Vitaly

Buton François – ST13

C

Caby, Vincent – ST29

Calligaro Oriane

Carlier Nadège

Carrié, Fabien – Coordinateur ST24

Castelli Gattinara, Pietro – ST33

Cervera-Marzal, Manuel – ST7

Chapi Ahmed

Chevallier Thomas – ST16

Cirelli, Claudia – ST4

Claessens, Pauline – ST32

Clepier, Bérangère – ST29

Cohen Antonin

Colaux, Emilien – ST22 ST27

Combes, Hélène – Coordinatrice ST31

Conter, Bernard – ST29

Copello David

Corcuff, Philippe – ST12

Cornier, Caroline – ST1

Corval, Charles – ST26

Courbières, Caroline – ST17

Courmont, Antoine – ST26

Crespy Amandine

Crosby, Andrew – ST8

Cugnata, Giuseppe – ST4

D

Dallière Aline – ST23

Dain Vincent – ST7

Dokowska Dorota – ST15

David, Emmanuelle (coordinatrice ST16) – ST8

De Backer, Mattias – ST8

De Cabanes, Antoine – ST20

De Facci, Damiano – ST9 ST18

De Waele, Jean-Michel – coordinateur ST9 ST10

Defacqz, Samuel – Coordinateur ST28

Delage, Pauline – coordinatrice ST11

Delvoye, Pierre-Jean

Depret, Louise – ST16

Deruelle, Farah – ST11

Diletti, Mattia – ST9

Dincer, Hulya – ST19

Dopchie Billy

Drechselová, Lucie – ST16

Dufrasne, Marie – ST26

Dupuy, Claire – ST28 + Coordinatrice ST33

Duterme, Tom – ST22

E

Elmerich, Jeremy – ST16

Emaldi, Luis – ST7

Erdi, Gulcin – ST1 ST30

Escoteguy-Medronho, Adriana – ST7 ST12

Ewane Soppi, Christelle Flavie – ST17

F

Facon, Clothilde – ST18

Fallon, Catherine – ST9 ST33

Farrai Othman

Faniel Jean

Forestier, Albane – ST17

Fourment, Emeline – ST23

Fradois, Gauthier – ST24

Frère, Bruno – Coordinateur ST12

Fresnoza, Asuncion – coordinatrice ST8

G

Gambin, Gatien – ST2

Garrault, Antoine – ST1 ST12

Glinel, Charlotte – ST16

Gobin, Corinne – Coordinatrice ST13

Gonnet Aurélie

Grajales, Jacobo – ST1

Grandjean, Geoffrey – coordinateur ST16

Grignard, Guillaume – ST30 + Coordinateur ST20

Gueorgueiva, Petia – ST9 + Coordinatrice ST14

Guéry, Valentin – ST10

Guez, Rebecca – ST11

Guichoux, Arthur – ST12

Guionnet, Christine – Coordinatrice ST15

Guipié, Gérard Eddy Marc – ST30 ST32

Guyot, Lola – ST16

H

Hajek, Isabelle – Coordinatrice ST4

Hamilton, Scott

Hamm, Marylou – Coordinatrice ST5

Hayat, Samuel – ST12

Hébert, Emmanuelle – coordinatrice ST16

Herlin-Giret, Camille – ST20

Hird, Myra – coordinatrice ST4

Ho-Pun-Cheung, Elise – ST26

Houard-Vial, Emilien – Coordinateur ST6

Hourmant, François – coordinateur ST17

Hugues, Fanny – ST4

I

Inenaga, Yusuke – ST9

J

Jacquot, Sophie – ST

Jobert, Nathan – ST24

Joly, Romane – ST4

Joncret, Laurye – ST30 ST32

Jouhanneau, Cécile – ST13

Just, Petr – ST14

K

Klimis, Manu – ST29

Konstantinidou, Angeliki – ST8

L

Lalande, Justine – ST28

Lamarche, Karine – ST19 ST30

Latargere, Jade – ST1

Lavoirpierre, Camille – ST17

Le Derff, Paul – Coordinateur ST23

Lebeaupin-Salamon, Léa – ST1

Lefebvre, Rémi – ST7

Legein, Thomas

Legrand, Vincent – ST18

Lejeune, Aude – ST19

Lelièvre, Agathe – ST2

Leloup, Mathilde – ST33

Lemaire, Léa – coordinatrice ST19

Lépinay, Thomas – ST20

Linden, Felipe – ST7 ST12

Linguat, Emilie – ST31

Liridon, Lika – Coordinatrice ST21

Lits, Brieuc – ST26

Louis, Julien – ST5 ST19

M

Ma, Aifang – ST30

Macleod, Shona – ST18

Mahe, Anne-Laure – ST30

Maire, Thierry – ST2

Mantovan, Giacomo – ST16

Massal, Julie – ST9

Massart, Tom

Matagne, Geoffroy – ST29

Mattos Rama, Bruna Augusta

Mayaud, Isabelle – ST24

Mayenga, Evélia – ST24

Mbangue Nkomba Yves, Patrick – ST3 ST21 ST27 ST33

Mbaya, Hervé – ST18 ST30

Mégret, Elsie – ST11

Melé, Patrice – ST4

Melot, Cyril – ST24

Mesgarzadeh, Samina – ST8 ST17

Messanga Ebogo, Paul – ST21 ST27 ST33

Moalic-Minnaert, Maëlle – ST17

Mollaret, Adrien – ST12

Monjaret, Anne

Montrieux, Gabriel – ST4

Moreno Begoude Agoume, Eric – ST21

Munongo Yol, Joël

N

Niyonkuru, Rene Claude

Njutapwoui, Aboubakar Sidi – ST14

Nonjon Adrien – ST6

O

Obiono, Géraldine – ST18

Ognibene, Marco – ST14

Older, Malka – ST2

Orosz, Ingrid

Oyane Ossah, Victoire – ST31

P

Pagnon, Félicien – ST20

Panzano, Guido

Paranthoën, Jean-Baptiste – ST4

Pasquier, Romain

Passard, Cédric – ST32

Perrotino, Michel – ST9

Perrier, Gwenaëlle – Coordinatrice ST11

Petit, Amélie – ST9

Petitjean, Clément – ST11

Philippe, Oriana – ST19

Pichonnaz, David – ST11

Piquet, Agathe – Coordinatrice ST5

Plont, Cédric – Coordinateur ST24

Polo, Jean-François – Coordinateur S10

Poulet, Célia – ST11

Pregnolato, Anthony – Coordinateur ST23

Q

Quélennec, Bruno – ST12

Quemener, Nelly – ST32

Quintin, Suzanne – ST11

R

Raison Du Cleuzou, Yann – ST17

Ramond, Denis – ST32

Randour, François – ST5

Rannoux, Julie – Coordinatrice ST19

Ravelli, Quentin – ST13

Renard, Juliette – Coordinatrice ST16

Rétif, Sarah – ST31

Rey, Didier – ST10

Richard, Thomas – ST2 ST16

Riga, Dealan – ST21

Ringelheim, Julie – ST19

Rodier, Clément – ST12

Roland-Boulestreau, Anne – ST17

Romerio, Alice

Rouby, Eric – ST14

S

Saba, Colette – ST18

Sabrié, Romane – ST28

Sacco, Muriel – Coordinatrice ST15

Saiget, Marie – ST1

Salla, Benzaga, Estelle Vérine – ST28

Samson–Celle, Sylvain – ST16

Sander, Alena – ST18

Santander, Sebastian

Sbaraglia, Fanny – Coordinatrice ST29

Schlegel, Vianney – ST16

Schmeer, Laura

Ségas, Sébastien – ST2

Serrat, Aude – ST15

Shukan, Tatyana

Signoles, Aude – ST16

Simonneau Damien – ST19 ST33

Sipan, Océane – ST4

Skornicki, Arnault

Soubise, Valentin – ST7 ST12

Spor Marine – ST4

Sredanovic, Djordje – ST8

T

Tambashe Ka, Nelly

Tannous, Manon-Nour – ST18

Tardits, Nicolas

Thingankong Yanou, Moïse -ST14

Thomas-Hébert, Charlotte – ST19

Thomas, Chloé – ST33

Tibbaut, Aurélie

Tonneau, Jean-Philippe – ST5 ST19

Tournois, Laurent – ST5 ST6

Trucco, Daniela – ST19

Tuffy, Yasmine – ST31

Tuncel, Gökçe – ST12

Turbide, Olivier – ST28

U

Uysal, Aysen  –  Coordinatrice ST31

V

Vaissié, Cécile – ST17

Van Haute, Emilie

Van Ingelgom, Virginie – Coordinatrice ST33

Van Outryve Sixtine – ST13

Vander Meulen, Julie – ST2

Verjans, Pierre

Vintila, Daniela – Coordinatrice ST8

Violier, Victor – ST30

Vitiello, Audric – ST12

Vonnard, Philippe – ST10

W

Waltzing, Aline

Wavresky, Pierre – ST 4

Wiard, Victor – ST8

Wilhelm, Isabelle – ST8

Wunsch, Natasha – ST30

X

Xavier Do Monte, Izadora – ST23

Xhardez, Catherine – ST8

Y

Yates, Stéphanie – Coordinatrie ST28

Yerochewski, Carole

Z

Zamfira, Andreea – ST16

Zhang Christophe – ST16